La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

konto usunięte

4

Czy któryś z hiszpańskich arbitrów miał szansę sędziować finał mundialu? Jak sobie pomyśle o takiej łysej pale jak Gonzalez Fuertes, czy Hernandez Hernandez na takich turniejach, to autentycznie ciarki mnie przechodzą xD

5

@AFA90 Już mieliśmy preludium w postaci Lahoza w meczu Argentyny z Holandią i jego 18 żółtych kartek.

konto usunięte

0

@Worny Lahozowi czasami zdarzył się dobry mecz. On chyba nawet finał LM w 2021 roku sędziował?

1

@AFA90 Zgadza się. Ogólnie mam wrażenie jak czasem oglądam puchary, że gdy sędziowie z La Ligi tam gwiżdżą to potrafią robić to profesjonalniej. Oczywiście nie zawsze, jednak według mnie mają mniej odklejek niż w Hiszpanii.

1

@AFA90 obecnie pewnie nie, ale Lahoz miał szanse gdyby lepiej sędziował ćwierćfinał. A wcześniej to myślę, że Undiano Mallenco mógłby dostać finał w 2010, gdyby nie to że Hiszpania szła po tytuł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?