La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

0

Mam takie pytanie, używał ktoś kiedyś klawiatury dotykowej? (aplikacja Windowsa 10)? Pewnie kilka osób zna mój problem, niestety nadal problem nie rozwiązany, ale jest pozytyw bo klawiatura dotykowa się nie zawiesza (więc mogę pisać moje mądrości na LR ;)). Tylko problem jest taki, że ona jest bardzo duża i strasznie to jest dla mnie męczące, może kto orientuję się czy da się ją pomniejszać? Albo mógł by ktoś sprawdzić u siebie?

Jeszcze wracając do głównego problemu, okazało się, że na innym kompie dzieję się dokładnie to samo, czyli zawieszanie się myszki w niektórych programach. Myślicie, że to może być problem Windowsa 10 i nagłych aktualizacji a na 11 by była poprawa?

Cały problem pisany tutaj -
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13969266#comment-13969266
@macio_944

1

@Kamiloza91 Odpiszę w okolicy wieczora/w nocy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?