La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 547 Culés

9

W sumie takie karniaczki to by siadły. Ja już i tak jakoś na totalnym luzie to oglądam :)

1

@macio_944 Macio daj spokój, spanko czeka

1

@macio_944 Dobrze dobrze,niech ten mecz trwa i trwa!

0

@clyde Spanko? Winka jeszcze mam pół - Oya Cabernet Sauvignon. Dopiero się noc zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W coś pogram później, GTA IV wypadałoby w końcu ogarnąć, bo ostatnio nie miałem czasu i dzisiaj po raz pierwszy od dawna mam luz :)

0

@macio_944 ja tam cisnę w Baldur's Gate III drugi raz. Ale to już jutro, dziś po meczu spanko.

0

@clyde Baldur chyba nie dla mnie... ale jak nadrobię zaległości, to mimo wszystko spróbuję i zobaczymy - a nuż to będzie zaskakujące odkrycie nowej pasji w kwestii gier.

Dobrej nocy zatem! ;)

1

@clyde Dobranoc. @macio_944 A Ja Jestem zadowolony,bo przynajmniej wiele nie straciłem po drugiej zmianie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?