La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

2

Wziąłbym praktycznie każdego trenera (oczywiście oprócz Mourinho), który wreszcie nauczyłby ich biegać od pierwszej do ostatniej minuty. Ja mam wrażenie, że Barcelona jako klub, bo to samo dzieje się z każdym kolejnym trenerem, zatrzymała się w czasie 15 lat temu i myślą, że na stojaka wygra się mecz, a rywale padną na kolana. Tam musi się zmienić mentalność bo bez tego nic się nie zmieni.

Pamiętam jak Ferran przychodził do Barcelony i strzelił piękną bramkę z Athleticiem. Sam mecz wyglądał bardzo podobnie do tego dziś - Athletic Nas zabiegał. Dwa lata minęły i nie zmieniło się nic. Żeby rywalizować w Lidze Mistrzów trzeba biegać jak dzisiaj Baskowie, a to jest coś czego Barcelona od dawna nie potrafi, a co jest w dzisiejszej piłce absolutną podstawą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?