- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 901 Culés
3
Miałam nadzieję, że rano wejdę a ten parodysta już nie będzie trenerem. No cóż. Brak honoru
6
@clyde Dajmy już mu dograć ten sezon, skoro i tak na widoku nie ma żadnego dobrego trenera.
Po co brać kolejnego średniaka, który za 1,5 sezonu zostanie zwolniony?
0
@Zoker można wziąć tymczasowego a nuż efekt nowej miotły zadziała. Bo siedzieć w obecnym stanie to jak czekać na to ile jeszcze kompromitacji będzie. A to że będą jest pewne
0
@Saviola88 Zacznijmy w końcu planować długoterminowo, a nie wszystko na tu i teraz.
Według mnie trener tymczasowy to żadne rozwiązanie. Wprowadzenie nowego sztabu, taktyk czy treningu na krótki okres czasu może jeszcze bardziej zaszkodzić zawodnikom.
0
@Zoker stary jakiego treningu jak my od 1,5 miesiąca gramy tylko na wyjeździe? W tym daleko poza krajem. Kiedy oni mają trenować? W samolocie? O.o
0
@Zoker Zostawienie Xaviego i przeczekanie pół roku to też żadne rozwiązanie. Dlatego napisałem o tymczasowym. Ktoś kto gasi pożar i próbuje coś nowego w krótkim czasie zrobić. Tak jak udało się Chelsea z Tuchelem. Wiem że to inne progi, ale chodzi o sam fakt, że tak naprawdę teraz nie mamy nic do stracenia. Co ryzykujemy? I nikt nie mówi aby wprowadzać nowy sztab i wszystko zmienić w tydzień.
0
@Azi A to przepraszam. Pewnie masz rację, zawodnicy tylko latają i grają mecze. Na pewno nie trenują.
@Saviola88 Tylko Xavi ma tutaj swoich ludzi, którzy pewnie odejdą razem z nim.
0
@Zoker wątpię mocno że odeszłoby pół sztabu za Xavim ;) Bo gdzie? To nie Klopp czy Guardiola.