La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

4


Serio, jeżeli ktoś popiera PiS to bym mu ręki nie podał...
Jak pewnie wiecie, w ministerstwie zdjęto ołtarzyk Polski Walczącej, PiS jakby tylko wyczekiwał tego, bo z miejsca poszli robić jakieś interwencje poselskie, żeby to wykryć.
Ministerstwo tłumaczy, że w tym miejscu zaczyna się remont, dlatego zostało to zdjęte, ale PiS nie wierzy w remont, bo przecież ściana była malowana "niedawno".
Tymczasem pisowski siepacz Bąkiewicz przychodzi nocą pod ministerstwo i je dewastuje, marząc po elewacji budynku, który jest wpisany na listę zabytków.
Już pominę, że nawet symbolu PW nie potrafił namalować.
Na szczęście jest na tyle głupi, by to nagrać i upublicznić czym właśnie sobie przyklepał jakiś wyrok za wandalizm.

0

@Tasde "Nauczymy ich polskości", psik, psik sprejuje ściane budynku xD
Z gimnazjum on się wyrwał? Jeszcze brakuje chwdp i Legia to mistrz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?