La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1651 Culés

0

Alexander Zverev - @FcPortoFan1999 musi być w jeźdźcach. Kolejny choke z jego strony.

2

@mekston Tym meczem chyba mnie przekonałeś,choć mam problem bo nie Chciałbym aby Moi Jeźdźcy byli jednocześnie w grupie Goatsów @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 jak patrzę czasami na Zvereva, to zaczynam wątpić w określenie Tstsitsipasa Chokerosem.

0

@mekston Tsitsipas/Ruud/Rublow/Hurkacz w przeciwieństwie do Zvereva nie mieli pauzy na jakieś pół roku..ale z drugiej strony te prowadzenie 2-0 w setach znów mu się wymyka w takiej fazie turnieju..

0

@FcPortoFan1999 Tsitsipas i Ruud mają po 2 finały szlemów, Zverev tylko 1.

Rublev to jak wiemy jest GOAT ćwierćfinałów

a Hubi poza US Open to ostatnimi czasy lepiej, ale kto wie czy będzie miał tak dobrą szansę nawet na finał a może i wygranie szlema jaka tutaj była.

0

@mekston nie trać wiary Mekston ja straciłem i whisky sobie kupiłem @FcPortoFan1999

1

@mekston Z tym że Tsitsipas jest autorem jednego z przegranych finałów WS przy prowadzeniu 2-0 w setach i pewnego meczu na USO 2020 gdzie potrafił wypuścić prowadzenie 5-1 w 4 secie podczas gdy miał 2-1 w setach przeciwko niejakiemu Coricowi.

0

@FcPortoFan1999 Zverev też przegrał 0-2 w setach w finale i to z rywalem o klasę słabszym bo z Thiemem, a nie z Serbem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?