La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

0

Na mój gust nie byloby problemu w meczach ani z Realem czy z Bilbao gdyby był.
1.Gavi - presing fizyczność
2.Cancelo
3 Ter stegen który coś ekstea wyciąga
4.Raphinia gdyby zaczoł od 1 minuty a na drugą wyszedlby Yamal byłaby to swiętna odppwiedź fizyczna na wejście graczy z Bilbao, bo tu przegraliśmy mecz 1 połowa byla bardzo dobra.
5.Inigo Martinez- bardzo dobry który by dał fizyczną odpowiedź ustabilizowałby obronę i dogrywałby długie pilki.Zaponowałby w obronie spokuj.
Oczywiscie te kontuzje nie pomagają..... jak
6 christansen- kontuzja
7 .Balde kontuzja
Generalnie to co rujnuje ten zespół to kontuzje to jest głowny powód.
7 osób z 1 składu na 11!!!!!!

2

@Borneo w jednym składzie chciałbyś grać z Balde, Christensenem, Martinezem, Araujo, Kounde i Cancelo? xD

konto usunięte

2

@Borneo Ktoś przetłumaczy na polski?

0

@tristan87 szkoda czasu, lepiej pominąć. Jeszcze człowiek się zarazi xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?