La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

2

Jakby ktoś chciał Xaviego bronić po tym meczu to w poprzednim Barcelona przyjęła 4 bramki, a Athletic miał 4.68 xG co jest jakąś abstrakcją. Do tego my tracimy bramki z 3 i 4 ligowcami.

Gdyby to zdarzyło się raz to okej. Niestety, ta drużyna jest w całkowitej rozsypce, a gra jest gówniana praktycznie od roku.

Jest jeszcze argument, że piłkarze zaczęli grać po bramce na 2-0. Tutaj też wina leży po stronie Xaviego bo to nie jest pierwszy przypadek - on po prostu nie jest w stanie nakłonić ich do takiej gry.

Xavi po prostu przyszedł tutaj za wcześnie. Ogólnie ja widze mniej więcej jego koncepcje, gra od czasu do czasu nie wygląda źle, ale to jest za mało. Zdecydowanie za mało biorąc pod uwagę jakość zawodników.

Może gdyby potrenował jakiś inny zespół ze 3 lata, trochę liznął europejskiej piłki to byłoby lepiej? A jeśli nie to, to powinien zacząć od Barcelony B.

Na pewno nie skreślałbym go jako trenera bo może się okazać, że to będzie świetny trener. Po prostu na Barcelone było za wcześnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?