La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

21



Możemy go jechać, ale sezon po Koemanie uratował, LL zdobył. Dla mie nadal legenda. Teraz jedyne co chce, to pokonanie Napoli i TOP4 w LL. Nic więcej

1

@tbas Prosto od serca każe nam się męczyć z nim 5 miechów xd

1

@tbas dołączam się :)

3

@tbas weź chłopie,dokładasz tylko cegiełkę do fatalnego wizerunku tego klubu. Jakich zawodników miał Koeman a jakich ma Xavi. A Ty się cieszyć będziesz z top4. Po co się męczyć, lepiej od razu o top6 grać. Wstyd

0

@Ziemny w obecnej sytuacji klubu i sezonu. Ta, więcej nie potrzeba. Niech kto inny naprawia. Skończmy z pitoleniem o piłkarzach Koemana, zostawił Barce na 8 miejscu w katastrofalnej sytuacji.

0

@tbas sam dobrze wiesz, że to miejsce to brednie, bo mieli 2 albo 3 mecze zaległe. No, ale to fajnie brzmi.

0

@tbas w dupie mam kumana, Danzel dostał kogo chciał. Nie zrobił z nimi nic a co gorsza każdy się cofnął w rozwoju. Gadka, że jedynym wymaganiem jest top4 i wygranie z Napoli tylko pokazuje jaką mają mentalność „kibice” Barcelony i do jakiego upadku doprowadził ten klub Xavi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?