- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2193 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2193 Culés
0
Fakt jest taki, że nie można przeskoczyć od wypasania wielbłądów do prowadzenia Barcelony w kryzysie.
Gdyby to były czasy Messiego to by się przypudrowało, ale nie są i tu potrzebny był ktoś, kto na trenerce się zna a nie ktoś, kto się jej dopiero uczy, bo nie ukrywajmy, co wie Xavi na ten temat jak jego doświadczenie to 2 lata zamiatania piasku na pustyni?
Zrobiliśmy mu krzywdę bo się spalił dużo za wcześnie, on zrobił krzywdę nam niskimi kompetencjami w trudnym czasie gdy powinniśmy wyciągać więcej, żeby się odkuć.
Wielki szacunek, że potrafi z twarzą odejść, bez trzymania się zębami siedzenia i mam nadzieję, że psychicznie się odbuduje i nie zwątpi w swoje umiejętności, bo mimo wszystko widać, że gdzieś tam się tli coś, z czego może być dobry trener.
Tu jednak wszystko jest winą klubu i opinii publicznej, która naciskała na ten angaż.
Za dużo chciejstwa i życzeniowego myślenia, ktoś pomyślał, że Xavi był wielkim piłkarzem to nagle stanie się drugim Guardiolą, który wskoczył z liści na fotel i mu się udało.
Nie każdy jest Guardiolą a i to są zupełnie inne czasy, inne okoliczności i sądzę, że debiutujący Pep też by sobie nie poradził.
0
@Tasde Rowniez bardzo mi szkoda, że tak to się potoczylo, w innym komentarzu już napisałem że Xavi powinien przyjść ale jakieś 5 lat później. Mam nadzieję, że nabierze doświadczenia w innym europejskim klubie z mniejszą presją i jeszcze odniesie sukcesy w trenerce. A kto wie, może kiedyś będziemy chcieli, żeby wrócił. Tego mu życzę.
0
@Tasde Kto mu zrobił krzywdę? Laporta mu pistoletu do głowy nie przystawiał i nie zmuszał do podpisania kontraktu. Nie musiał tu przychodzić.