- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1933 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1933 Culés
1
Wszystko wskazuje na to że ten sezon jest na straty. Nie wydaje mi się żeby był trener który tu przyjedzie na już i zrobi wynik. Dlatego dobrze że Xavi zostanie do lipca. Zarząd ma czas żeby znaleźć trenera i zorientować się jak będą wyglądały finanse. Bo tu cały sztab musi być wymieniony. Nie wydaje mi się żeby Motta czy Marquez byli rozwiazaniem naszych problemów. Tu potrzba kogoś kto jest wolny od mitycznego DNA zatrzymanego w czasie kiedy w pomocy był Xavi z Iniestą.
Przy okazji bym się dobrze zastanowił nad naszą polityką transferową. Chwała za mistrza w zeszłym roku ale 50 milionów za 34 letniego Lewego 55 za Ferrana czy 60 za Brazylijczyka ze (praktycznie) spadkowicza PL bo ktoś się uparł do niczego nas nie doprowadzi.
0
@Kazragore I myślisz, że jak przyjdzie nowy trener od lipca, to piłkarze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nagle zaczną grać jak należy? Trener też będzie potrzebował czasu, żeby przekazać zawodnikom swoją filozofię gry. Teraz jest na to świetny moment, bo przecież w lipcu nie wymienimy nagle 80% kadry, bo nas zwyczajnie na to nie stać. Poza tym mamy dobrych piłkarzy na wielu pozycjach. Dlatego już teraz można stworzyć z nich nową drużynę, która będzie widziała co ma grać. Kto ma to zrobić, Xavi? Jemu przez 2 lata to nie wyszło. Potem znowu będzie zdziwienie, że nie wyszliśmy z grupy LM (a losowania z pierwszego koszyka już nie będzie).
0
@Don Lucas Raczej chodzi mi o to że się nie spodziewam żeby teraz tu przyszedł trener o uznanej jakości. Kto taki jest wolny? Bo jakoś mi się nie chcę wierzyć że sobie "kupimy" trenera który gdzieś robi.