La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

4

Xavi odejść musi, bo jego strona leży. Taktycznie nie gramy niczego, ludzie tu zachowują się jakby nigdy ze sobą nie grali, nie widać żadnych wytrenowanych zagrań, wszystko jakby się na orliku zebrała losowa grupa ludzi.
Do tego dziwne decyzje personalne, brak wniosków w przerwie, taktycznie rozgrywali go nawet trzecioligowcy.

ALE, mam ogromne, poważne wątpliwości, że odejście trenera wiele zmieni w wynikach i grze, bo od strony piłkarzy jest jeszcze gorzej.
Wszak wiele można na garb Xaviego zrzucić, ale demony trzymają się tej drużyny dużo dłużej.
Brak mentalności, kiepska fizyczność, nikłe skupienie, obsrywanie majtek...
Żadne polecenia trenera nie sprawią, że jakiś Lewandowski zacznie przyjmować piłkę poprawnie, a przecież robił to poprawnie na początku przygody tutaj.
Gundogan przecież niedawno wygrywał ligę mistrzów a też częściej popełnia głupie błędy niż gra dobrze. Cancelo? Nawet Araujo nagle obniżył lot totalnie i co trener mu zrobi? Każe mu grać lepiej?
Tu jest coś instytucjonalnie, tu jest coś bardzo źle od strony całego klubu a nie tylko trenera, bo można było zrzucać na Valverde wiele, ale Valverde już nie ma, amigosów już nie ma a gra taka sama z ludźmi, którzy Ernesta na oczy nie widzieli.
Setien to tak samo, Koeman tak samo i na końcu Xavi i też tak samo.
To co, wszyscy oni popełniali ten sam błąd?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?