La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

2

Wchodzę na LR i czytam o Peni. Meczu nie oglądałem, więc odpalam skrót. Na 5 bramek to przy tej 4 mógł się zachować o wiele lepiej. Ale reszta? Wiadomo, będąc bramkarzem klasy światowej, to pewnie z jakieś dwie by wyciągnął, ale obwiniać go i wyzywać za takie gole?

0

@mrboom to obejrzyj cały mecz, a nie tylko bramki. Najsłabszy punkt drużyny. Niepewny w wychodzeniu czy wyskakiwaniu do piłek. Na 6 strzałów celnych padło 5 bramek to bardzo źle świadczy o bramkarzu,

0

@mrboom mógł lepiej się zachować?. On ręka podał pod nóżkę pilkarzowi Villarreal. To patologia a nie lepsze zachowanie

0

@Mow_mi_Douglas jak dla mnie może puścić 12 bramek na 13 strzałów, ale jeśli to wszystko będą sytuację 100 procentowe, albo strzały praktycznie nie do obrony, to gdzie tu jego wina?
Ja rozumiem, że dobry bramkarz, to właśnie w takich sytuacjach potrafi się pokazać i coś wyciągnąć. No ale widocznie nie jest takiej klasy golkiperem. I tyle. Dlatego jest tylko rezerwowym. A żaden
dobry bramkarz, nie będzie chciał siedzieć 80% sezonu na ławce.

@tbas tam był taki młyn i chaos, że się dostosował do kolegów :)

1

@mrboom bramkarz jest po to by bronić i 100% sytuację. Nasze mistrzostwo było dzięki również ts co wyciągał sam na sam. Jeśli ma ktoś puszczać wszystkie sytuację to nic nie ugrasz nigdy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?