La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

2

Widzę na twitterze nowy przekaz partyjny z okazji WOŚPu.
Teraz wyciągana jest postać Marka Kotańskiego, twórcy Monaru, że to był dobry człowiek a nie ten tfu Owsiak.
Wycieranie sobie mordy Kotańskim to kolejna wyżyna bycia kanalią, gość miał przewalone bardziej niż Owsiak za czasów kiedy Owsiaka nikt nie atakował.
Za jego działalność grożono mu śmiercią, atakowano lokale Monaru, przeganiano i antagonizowano w dużo innych sposobów.
Był Owsiakiem lat '90, a te same osoby co go atakowały potem zaatakowały Owsiaka a część z nich teraz będzie sobie wycierać jego nazwiskiem ryj.
Po co? Żeby zaatakować Owsiaka... Czyste, nieskrępowane skur***ństwo, wyciągać z grobu człowieka, któremu niszczono życie gdy niósł pomoc, żeby ubliżyć innemu człowiekowi, który od ponad 30 lat pomaga ludziom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?