La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

3

No i wylądował. Dobrze, że jednak nie wygrał RR. Ciekawe co teraz na WM. Wysypał się Punk, Lesnara po tym pozwie też się nie spodziewam. Może Seth vs Gunther?


@FanBarcy22 @ArterkHD @Popitek12 @Transu96 @BorzyKrzys @PatrychoO @Klejnot_Nilu @negreanu @lucas/catalan

0

@zadafcb może znowu Finn Balor

1

@D10SLEO wątpię. Musieliby go jakoś niesamowicie podbudować. Czuję że na WM dostanie walkę z Priestem. Jak dla mnie ktoś z trójki Drew, Sami, Gunther, Ew. Jakiś Triple Threat

1

@zadafcb Guntha albo w co wątpię, ale szybki push dla Brona, ale raczej nie

0

@zadafcb Gunther raczej nie bo ma IC i ciężko go zrzucić przed WM, prędzej ktoś z trójki AJ, LA, Orton albo Priest jako cash in.

0

@zadafcb realizacja walizki przez Priesta a Balor mógłby wygrać o pretendenta Elimination Chamber i mamy Triple Threat Match na WM.

1

@zadafcb Bardzo prawdopodobne, do tego pewnie jak Rollins straci pas na WM dostanie dłuższe wolne i może podobnie Romek po porażce na tej samej gali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?