- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1797 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1797 Culés
0
@HypeR Milly Alcock wybrana do roli Supergirl. Moim zdaniem super casting. Co sądzisz?
0
@Szreko A ona będzie już w nowym Supermanie od Gunn'a?
1
@xvcWinterSoldier Tak.
0
@Szreko Grubo się zapowiada, chyba zaczne i DCEU oglądać z większą ciekawością niz ostatnie JL. Alee Superman i Superman 2 z Batmanem takie złe nie było do końca ;d
0
@xvcWinterSoldier No ja wierzę że Gunn zrobi z DC markę na jaką to uniwersum zasługuje. Co do drugiego zdania zupełnie się nie zgadzam. Dla mnie te dwa filmy były okropne a szczególnie Batman vs Superman.
0
@Szreko Może dlatego że pierwszy raz oglądałem wtedy xd ale tak jak piszę dla mnie jakoś najgorsze nie były. Tylko jakieś ogólnie dziwne w porównianiu do Marvela.
1
@xvcWinterSoldier Mnie się nie podobało bo w obu pokazano całkowicie wypaczone wersje obu panów. Zupełne rozminięcie się z ideą Batmana jak i Supermana. Stylistyka była taka że to w ogóle nie wyglądało jak film na bazie komiksów. No i ogólnie cała historia leżała i nie miała sensu. Marvel pod każdym względem miażdżył filmowe DC.
0
@Szreko Jeżeli chodzi o historie postaci to chyba jedynie o Marvelu coś tam patrzę po jakichś wikipediach żeby wiedzieć więcej a DC obejrzałem z powodu posiadania playera. Mimo wszystko jak Gunn ruszy to może Marvel się naprawi, bo będzie konkurencja ;/
0
@Szreko Z tych aktorek, które źródła podawały Milly zdecydowanie była najlepszym wyborem, na sam film nie mogę się doczekać (nie supermana, tylko supergirl), bo komiks który James Gunn chce przedstawić jako film jest jednym z najlepiej napisanych komiksów ostanich lat.
0
@Szreko chociaż sam jednak osobiście miałem nadzieję mimo, że nie było to realne, że zcastują Melisse Benoist jako Supergirl DCU, bo po tym jej ''serialu'' zasługiwała na dobry scenariusz, bo jednak ona sama była chyba jedynym plusem tego serialu, jak i końcówki ''Arrowverse'a'' razem z Flashem Gustina.
0
@xvcWinterSoldier No to ja czytam komiksy od dawna więc dla mnie te postacie są znane i lubiane. Też mam nadzieje że MCU się odbuduje i wróci na dobre tory.
@HypeR Zgadzam się co do filmu o Supergirl. No a że Gunn wie co i jak to liczę że to będzie hit. Co do wyboru aktorki to ja jednak nie chciałbym kontynuacji Arrowverse. Jak już z wielu rozmów pewnie wiesz ja jestem za zmianami i nie lubię związywania aktora czy aktorki z jakąś rolą. Cieszy mnie wybór Milly i liczę na więcej takich dobrych wyborów. Wciąż czekam na Batmana. Ja od Arrowverse odpadłem mimo że Flash jest chyba moim ulubionym bohaterem z DC.