La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Rzuciło mi się wczoraj w oczy w jakich emocjach Cancelo tłukł w herb Barcelony po tej asyście. Ciekawe, czy tak dobrze się tu czuje, czy to jakaś publika, czy po prostu odruch. :D
https://zapodaj.net/plik-HUD5Y2yP96

0

@szymonekk kiedyś pewien piłkarz powiedział, że całowanie herbu to coś więcej niż gest i nie podoba mu się gdy randomowi dla danego klubu zawodnicy całują herb.
Dzisiaj obawiam się, że robi się to tylko i wyłącznie pod tiktoka xD

0

@jacobFCB Może kocha Barce i się cieszy, że tu jest?

2

@jacobFCB Może tak być, ale z drugiej strony ta ekspresyjność i mimika Cancelo jest nie do podjebania. xD

2

@szymonekk Jak dla mnie ten gest był skierowany do Roque tak jakby pokazać mu "To jest Barca, chłopaku to jest twoja pierwsza bramka w klubie Twoich marzeń, ciesz się tym"

1

@kamiVeB dokładnie tego samego zdania jestem.

0

@kamiVeB @jacobFCB też o tym pomyślałem i chciałbym widzieć piłkarzy biegających i oddających serce na boisku jak Puyol...

0

@szymonekk Gavi może wejdzie w jego buty jeśli chodzi o temperament.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?