- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1329 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1329 Culés
12
Bez nowego zespołu w F1, chyba trzeba sobie odpuścić na jakiś czas F1. Andretti nie wnosi dodatkowej wartości wg. Liberty Media jest jeszcze więcej wymyślonych powodów. Chyba zapomnieli że nazwisko Andretti wygrywało mistrzostwo F1 i jest ogólnie legendą w motorsporcie ale co tam taki Haas ma większą wartość.
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-39127-Oficjalnie-F1-odrzucila-wniosek-Andrettiego.html
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @Lionel_Messi10 @against_modern_football @SteuerFreiMoney
5
@lucas/catalan daj spokój. Naprawdę już mi się rzygać chce od tego oświadczenia :/ i jeszcze walą głupa że zespoły nie miały z tym nic nie spólnego xD
0
@lucas/catalan Czy w nowym sezonie zdecydowanym faworytem będzie Red Bull, czy stawka się bardziej wyrówna?
0
@Bykunn jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
@Barcanajlepszyteam najprawdopodobniej tak, znów Redbull wszystko wygra
1
@lucas/catalan wsumie wiedzialem,ze to sie tak skonczy.
Kazda inna seria cieszy sie jak dolaczaja nowe zespoly.
F1 zamyka sie w swojej bance.
1
@lucas/catalan Kółko wzajmenej adoracji niszczy F1 nie chcą nowego zespołu bo trzeba będzie dzielić kasę na 11 a nie na 10, a jeszcze GM silniki miało dostarczyć to Renault się pewnie osrało że nikt od nich tego padła nie będzie chciał już brać kompletnie plus reszta pewnie też dołożyła swoje 5 groszy. W zamian dodamy kolejny gówniany tor uliczny via. Madryt i jakiś jeszcze jeden w USA.
0
@lucas/catalan brak słów,.ciekawe czy plotki z Hamiltonem i Ferrari są prawdą, ale coś mi mówi że tak ;)