La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

1

Każdy pomocnik, którego Xavi rzucał na to fałszywe skrzydło przygasał. Tak samo było z Gavim, kompletnie przestał się rozwijać, oprócz pressingu nie dawał zupełnie nic. Aż do momentu, gdy w tym sezonie Generał wystawił go niżej, w pomocy, wtedy znów zaczął dobrze grać. To fałszywe skrzydło to jest coś do czego po prostu nie pasujemy. To dziwne, bo jednocześnie daje to też wyniki, chociaż oczy bolą. Z drugiej strony lepsze to, niż brak wyników i ból oczu, bo to mieliśmy grając Felixem i Torresem.

konto usunięte

0

@kanver_ fałszywe skrzydło ma sens, gdy chcesz zabić przeciwnika posiadaniem piłki, odebrać mu ochotę do poruszania się po boisku. Lucho zorientował się, że patent-antytaktyka Mourinho działa, i postanowił wystawić Messiego z Neymarem na skrzydłach. Efekty znamy. To samo robi Pep w MC.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?