- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
0
W sumie jakbym miał wybrać wolałbym Haalanda w Barcelonie niż Mbappe. Norweg, mimo ze jest bardziej ograniczony, to nadal świetny gracz. Francuza że swoim stylem bycia może rozwalić szatnie.
6
@MESSIah16 Ten argument z tym rozwalaniem szatni to nie wiem skąd się wziął. Którą on szatnie rozwalił? Monaco? W reprezentacji jest przykładem, kapitanem, w PSG robił tylko kwasy ws. kontraktu, to nie miało nic wspólnego z szatnią. Dajcie mi jakiś przykład kiedy on zrobił coś przeciwko drużynie co wpłynie na szatnie. Nawet w tym sezonie mógłby podzielić drużynę, bo nie dostał kapitana w PSG, ale tego nie robi..
2
@MESSIah16 A to tu jest jakaś szatnia? zgodziłbym się z tą opinią w czasach MSN, ale teraz to ja tam nie widzę atmosfery na tym poziomie, więc nie wiem za bardzo co miałby rozwalić Mbappe.
0
@LaLigaPD Z Neymarem i Cavanim były akcje, ale żółw się ich pozbył, więc już jest luz
3
@MESSIah16 Mbappe idealnie by pasował do nas na LŚ @Encore
0
@LaLigaPD ale kwasy wpływają na szatnie, ciągła niepewność itd
Staje się większy niż klub.
0
@MESSIah16 No chyba, że tak na to patrzysz, ale ciężko stwierdzić w jakim stopniu to wpływa na szatnie, żeby nazywać to rozwalaniem szatni. Na pewno jego koledzy by woleli, żeby tych szopek kontraktowo-transferowych nie było.
@Luciano99 O Messim też pisali, że Mbappe go nienawidzi, bo przez niego nie będzie liderem projektu, a raczej to się mijało z prawdą, bo na końcu się szanowali patrząc na wypowiedzi obu tych Panów. Z Neyem coś mogło być rzeczywiście, bo lajkował na socialach dziwne rzeczy czasami, które atakowały Kyliana. Z Cavanim nie jestem w temacie.
0
@LaLigaPD jak zazwyczaj w twoim wykonaniu trafny komentarz :)
0
@MESSIah16
Neymar też miał szatnię rozwalić i nie dogadywać się z Messim i Suarezem.
0
@MESSIah16 Haaland idealnie pasuje do Realu, bo oni nie mają dziewiątki, a Mbappe idealnie pasuje do nas, nie mamy LŚ.