La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

4

Zmiany w formacie sprintu w F1.

Sprint shoot out będzie rozgrywany w piątek po wolnym treningu.

Sam Sprint przesunięty będzie na sobotę rano a kwalifikacje będą jak standardowo co weekend czyli w sobotę po południu. Nie widziałem co z parkiem zamkniętym ale zakładam że standardowo będzie dopiero po kwalifikacjach.

To też dobra zmiana - gdyż zapewni że sam sprint i wyścig będą rozgrywane w istotnie na niektórych torach a na innych w trochę innych warunkach.

@Encore @MesQueUnClub96 @Chaoss @Popitek12 @michal26 @MichuZ44 @against_modern_football @Kessie

0

@mekston a czym w istocie jest ten sprint?
Nie śledzę kompletnie F1 :)

3

@jacobFCB krótszym wyścigiem, dosłownie. Zwykły wyścig ma 300km+1 okrążenie, sprint ma 100km.

I jest punktowane 8 pierwszych miejsc zmniejszając ilość o 1, zamiast pierwszych 10 systemem 25-18-15... itd

Generalnie jest po to żeby była akcja na torze w piątek bo $

0

@regatta52 zostawią większy ślad węglowy :P
nieładnie!

0

@jacobFCB to akurat aż tak wiele się nie zmienia, bo po prostu sprint shoot out i sprint zastępują 2 treningi

konto usunięte

1

@jacobFCB krótko pisząc badziewiem które miało urozmaicić wyścig F1 a rozpierdala cały weekend wyścigowy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?