La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

1

Muszę przyznać, że z przymrużeniem oka obserwowałem poczynania Bayeru no ale rozbić w takim stylu Bayern to po prostu w Bundeslidze się nie zdarza. Idą po mistrza i raczej nikt ich nie zatrzyma. Padła dominacja Juve w Serie A i padnie Bayernu w Bundeslidze.

6

@bartekvisca pół żartem, ale potrzeba było sprowadzenia Ronaldo, żeby przerwać hegemonię Juventusu, a teraz potrzebny był Harry Kane, żeby przerwać hegemonię Bayernu. ;)

konto usunięte

0

@bartekvisca W Anglii pewnie padnie dominacja MC dopiero jak Pep odejdzie.

2

@P33ck 10 mistrzostw z rzędu Bayernu i podobna ilość Juve to inny poziom dominacji niż City.

0

@mekston Ale chyba w pierwszym sezonie Ronaldo zdobyli oni mistrza ?

konto usunięte

3

@bartekvisca Tylko jakoś nikomu w erze Premier League się nie udało 4 tytułów z rzędu zdobić, a Guardiola w tym roku prawdopodobnie to osiągnie. Poza tym, jaka przez lata była konkurencja dla Bayernu w BL i Juve w Serie A, a jaką ma City w PL? Juve straciło tytuł jak Inter urósł, podobnie może być w tym roku w Niemczech. Tak to oba hegemony miały naprawdę słabą konkurencję w lidze.

0

@bartekvisca 5 pkt straty to jest do odrobienia, jeszcze bym nie skazywał Bayernu na porażkę.

0

@bartekvisca nawet w drugim, ale przed nim naładowali masę tytułów, ale dlatego pół żartem

0

@P33ck Juve jak straciło tytuł, to w ogóle sezon zakończyło ledwie w top4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?