- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
0
Przecież Lewy zrobił tyle co mial zrobić od razu uderzył beż patrzenia. Co miał przyjmować? XD pech chciał że obrońca zdążył z kapitalana interwencja. Jakby uderzył w trybuny albo nie trafił w piłkę to rozumiem ale dużo tutaj pecha Lewego, przecież uderzył normalnie sytucjyjnue w kierunku bramki.
1
@Heros11 Normalnie na Lewego :D
0
@Heros11w takiej sytuacji jaka miał to chociażby jajami miał obowiązek tę piłkę do siatki wbić
0
@Heros11 słaby strzał, nwm czy to nawet tylko na słupek przypadkiem nie szło. Każdy klasowy napastnik robi z tego gola i basta.
0
@kanver_ to czemu Haalandowi zdarza się nie trafiać w podobnych sytuacjach nawet w sezonie jak bil rekord? Czemu Lewemu w prime też się zdarzało marnować lepszy sytuacje? Skoro każdy klasowy napastnik to kończy. Idąc twoim tokiem myślenia 100/100 takich sytuacji powinien kończyć każdy napastnik a wiadomo że zdarzają się kiksy slabszw strzały itd
0
@Heros11 no dobra, jakby Lewy strzelał 50/50 takich sytuacji to byśmy chwile narzekali i tyle, ale jak on marnuje 4/5 takich setek to już jest niedosyt, chyba rozumiesz?
0
@kanver_ ale po co go tutaj wyzywają i umniejszają całej jego karierze? Krytyka ok ale co to za kibice co zaraz dosłownie by go spalili na stosie
Ile można..
0
@Heros11 Spoko, ja sie akurat do tych nie zaliczam. To widać już że niestety jest po drugiej stronie rzeki Lewy, chociaż i tak staty robi lepsze niż taki Suarez na koniec swojej przygody w La Lidze.