La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

2

Yamal nie dość, że bezboleśnie zastąpił Dembele, to jeszcze jest od niego skuteczniejszy, jeszcze bardziej efektowny i podejmuje lepsze decyzje + nie łamie się jak zapałka.

5

@kanver_ i po co to pisać i krakać z tym łamaniem, właśnie dałeś klątwę i teraz już po młodym :P

2

@kanver_ Nienłamie się,ale do czasu. Przecież on ma dopiero 16 lat. Jego organizm dopiero się rozwija. On nie może grać jako podstawowy zawodnik nawet w takich meczach jak Granada.

0

@budel17 no to pograne, chyba święty Vinicius mi tą myśl zesłał, przepraszam culersi

6

@kanver_ patrząc na to ile gra w PSG trzeba jasno powiedzieć, że to nie Dembele był winny tylko ten beznadziejny sztab medyczny

2

@FCB24
Otóż to dokładnie tu sztab medyczny sztab i od przygotowania Fizycznego lezy kwiczy od kilku sezonow
Dembus przeszedł do P$G i jakoś do tej pory kontuzji nie złapał
Jak by został w Barcy pewnie by siedział na L4 z jakąś kontuzja mięśniówki xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?