La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

2

Spotkanie prezydenta z wicemarszałkiem Bosakiem. Rozmowy mają dotyczyć "resetu konstytucyjnego"


@michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @JimMorrisonFCB @Tabaluga37 @Comentateiro

2

@Kgorecki2500 żadnego resetu wiadomo, że nie będzie, ale to podbudówka pod przyszłą koalicję nowego "PiS" z Dudą i Morawieckim na czele pozbawionego partyjnego betonu z Konfederacją i ew. PSL.

0

@Destroyer_of_Worlds To nie powinni o tym w ogóle rozmawiać skoro nie ma na niego szans?

0

@Kgorecki2500 a co ci przeszkadza, że sobie pogadają?

1

@Destroyer_of_Worlds No mi nic xD Bardzo się cieszę, że działają. To może błędnie z twojego komentarza wywnioskowałem, że on tam po nic poszedł według ciebie.

0

@Kgorecki2500 Bosak i Duda to jeszcze stosunkowo młodzi politycy, którzy mogą w niej być jeszcze wiele lat. Dlatego nawet jeżeli wiadomo, że teraz żadnych rozwiązań nie wprowadzą, to kto wie jaka będzie sytuacja za 3 czy 7 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?