La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

konto usunięte

5

Uwielbiam zapach wiosny o poranku!

https://i.guim.co.uk/img/media/96dd91d98195361d6ed9c54b347b4554c52bc490/260_0_2665_1600/master/2665.jpg?width=1200&height=1200&quality=85&auto=format&fit=crop&s=9cc5e7e4412da9ef3e97c79013c4c2d8

Czuć, że zima powoli odchodzi. Nawet, jak jeszcze niejeden dzień będzie zimniejszy, to już raczej te najzimniejsze za nami. A za jakiś czas zacznie się piękny sezon grillowy.

0

@P33ck Sezon grillowy jest cały rok :P

konto usunięte

0

@tadzik447 No tak, ale to się tak mówi oficjalnie xD

2

@P33ck sprawdzałem pogodę długoterminową dla Wrocławia, to zimy już nie będzie. Wiadomo, noce i przymrozki tak, ale w dzień tak 5+ minimum ma być. To z plusów, z minusów, do końca marca jakoś mega ciepło nie będzie. Będzie oscylować w granicy 10 stopni. Więc na taką wiosnę prawdziwą, jeszcze poczekamy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?