- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
1
Skoro Flick i De Zerbi tak dzielą La Ramble to niech Laporta podzieli ją jeszcze bardziej i pójdzie po Nagelsmanna, który biorąc pod uwagę wszystkie wymagania deklasuje swoją kandydatura obydwu. Do naszej kadry nadaje się 100 razy bardziej niż Flick i tez macie topowy sztab od przygotowania fizycznego, a doświadczeniem i dotychczasowymi rezultatami niszczy De Zerbiego.
4
@ViscaelBarca2007 Przecież Flick zjada Nagelsmanna taktycznie. Każdy kto oglądał Bayern regularnie na przestrzeni 2019-2023 to potwierdzi
0
@ViscaelBarca2007 Nagelsmann to najlepsza kandydatura. Ale mało o nim informacji w prasie więc pewnie bez szans. Ostatecznie wolę Flicka niż Włocha
1
@MesQueUnClub96 wolne żarty? Wyciągasz takie wnioski na podstawie jednego sezonu covidovego czy widziałeś problemy Flicka w kadrze i drugim sezonie w Bayernie? Nie mówiąc, że Nagelsmann bije go na głowę elastycznością taktyczna i rozwojem drużyny, a u Flicka jak brakuje piłkarza preferowanego to robi się problem podobnie jak u Xaviego. Już nie mówię nawet o doświadczeniu w pracy pierwszego trenera. Flick ludzi ujął tylko tym jednym sezonem, a poza tym nic nie widza o jego pracy.
2
@ViscaelBarca2007 Nagelsmann? Ten buc który nigdy się nie przyzna do błędu?
To ja tego Motte bym wolał.
@Khajio co myślisz?
1
@ViscaelBarca2007 Jesteś nieprzytomny. Oglądałem wszystkie mecze Bayernu za Nagelsmanna i Bayern był momentami tragiczny taktycznie.
W drugim sezonie tak rozwinął zespół, że w lidze seryjnie tracił punkty i Bayern do końca musiał walczyć o mistrza.
Nie mówiąc o kompromitacjach typu 5 goli w plecy w Pucharze Niemiec.
idealizujesz i to bardzo mocno.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież Nagelsmann w Bayernie zaliczał regres drużyny xD