La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1068 Culés

7



To są absolutnie chore statystyki, szczególnie jak ktoś oceniałby tylko jak wizualnie wygląda Lewandowski.

1

@Derean Chyba 13 asyst. @Danny Gaucho potwierdzasz? :P

3

@NeroTFP1 Yep.

1

@NeroTFP1 Jak 13 to zmieniam zdanie, jednak beznadziejne te statystyki. ;]

0

@Derean Luis Suarez 2016: 35 meczów La Liga- 40 goli i 18 asyst. To są chore liczby.

0

@Derean @mekston "Nikt nie pisze, że to chore statystyki"

1

@AlexDark00 doczytaj zdanie do końca - a nie cytujesz w pół zdania ;)

"To są absolutnie chore statystyki, szczególnie jak ktoś oceniałby tylko jak wizualnie wygląda Lewandowski."

Tutaj się zgadzam, chodzi o to, że wiemy jak nie raz Lewy źle się prezentował, ale jednak w całości z tego zrobił taki wynik w G+A.

0

@mekston To doczytaj. Chore statystyki, szczególnie jeśli... Czyli, że bez wyszczególnienia i tak są chore wg autora.

1

@AlexDark00 Jak zwykle zostałeś wyjaśniony.

0

@AlexDark00 tak to trzeba czytać tutaj.

Ale dla pewności możemy dopytać @Derean co miał na myśli

Dodajmy też, że Lewy robi to po swoim prime.

0

@mekston Prime to miał dzięki kolegom z drużyny. W Barcelonie, gdzie jest w bardziej wyrównanej lidze jest podsumowany jego poziom.

0

@AlexDark00 przecież Lewy wyjaśnił tą ligę w pierwszym sezonie. Pichichi, 2 w kanadyjce, a kto wie czy nie powtórzy króla strzelców. (przegrał tylko o 1 pkt z Griezem)

Na teraz 3 miejsce w kanadyjce.

"Prime to miał dzięki kolegom z drużyny." xd

0

@mekston Wyjaśnił ligę z wynikiem strzeleckim najsłabszym od 22 lat do uzyskania Pichichi? Przez 22 lata z taką ilością bramek nie zostałby Pichichi - ogromne osiągnięcie.

0

@AlexDark00 wszystkie bramki z gry warto zaznaczyć

Absolutnie swoje obowiązki w lidze zrobił. Odzyskaliśmy ligę po kilku latach, on Pichichi, drugi w kanadyjce, do tego bardo dobry finał SPH i drugie trofeum wpadło.

Pokazał, że zmiana ligi na silniejszą mu nie straszna nawet w wieku 34 lat.

0

@mekston Wszystkie z gry, świetny argument. Neymar również miał 22 bramki i do tego 9 asyst, również większość z gry, a był LS xD

0

@AlexDark00 i Lewy też miał trochę tych asyst grając na pozycji numer 9.

To tym bardziej należy pochwalić Lewego, że zrobił w G+A wynik tylko o 1 pkt gorszy od Neymara. Klasa Polaka

0

@mekston Otóż nie. Cienki wyniki jak na napastnika zresztą najsłabszy Pichichi od 22 lat mówi sam za siebie.

0

@AlexDark00 jak widać zacny wynik w kanadyjce - praktycznie taki jak Neymar w prime zrobił.

Nie mieliśmy za wiele karnych, więc to trzeba wziąć pod uwagę. Parę kradzieży na braku karnych wjechało.

0

@mekston Tamte staty są świetne, ale dla skrzydłowrgo. Nie dla napastnika. Dla napastnika masz tutaj: Luisito 35 meczów 40 goli i 18 asyst.

0

@AlexDark00 Lewandowski w prime też robił lepsze liczby

0

@mekston W cienkiej bundeslidze grając w hegemonie i strzelając wszystkie karne. Nie porównuj tej karykatury ligi do La Liga.

0

@AlexDark00 w Lidze Mistrzów również strzelał, zresztą wystarczy zobaczyć ile ma bramek w LM

0

@mekston Masz rację. Potężnym Salzburgom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?