La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

3

Real przepchał 8 spotkań w samej lidze, a nikt sie do nich nie dopierdala. Co więcej u nich to mental, u nas tragiczna gra.

1

@Arden Real jest 1 ze znaczną przewagą nad nami, a sporą część sezonu gra pomocnikami czy bocznymi obrońcami na stoperze czy też pomocnikami na LO czy też wreszcie pomocnikami w ataku bo ciągle ktoś jest kontuzjowany.

Więc tak należy ich docenić. Natomiast twierdzenie, że remis z przedostatnią drużyną w lidze po beznadziejnej grze czy wyszarpane zwycięstwo z 17 drużyną w lidze po równie beznadziejnej grze jest oznaką mentalu jest po prostu absurdalne.

0

@Aragorn33 a gdy oni grali równe spotkania z dołem tabeli i przeciskali bramkami w ostatnich minutach, to jest mental?

0

@Arden jak jesteś pierwszy to tak.

0

@Aragorn33 Są pierwsi bo strasznie dużo błędów sędziowskich było gwizdane na ich korzyść, o czym pisało archivo var.

0

@Arden są pierwsi bo potrafili przepychać słabsze mecze i nie remisowali z Granadą.

0

@Aragorn33 a gdyby tabela wyglądała tak? bez błędów sędziowskich. Co wtedy byś napisał? kto miałby mental?



[archivo var]

konto usunięte

0

@Arden nie wiem co rozumiesz przez slowo mental u białych, ale ta tabela co wkleiles jest kompletnie bez sensuXD

0

@Arden gdyby babcia miała wąsy to co byś powiedział? Że jest dziadkiem? Jesteśmy na 3 miejscu w tabeli, tracimy 7 punktów do Realu i gramy na poziomie drużyn z dołu tabeli. Jak można być tak zaślepionym, żeby to usprawiedliwiać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?