La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

9

Ja tylko przypomnę, że Kane był kreowany za najlepszego obok Haalanda napastnika na świecie:
https://x.com/MusialaEra/status/1759259437343121811

Ja wiem, że to jedno zagranie, ale on takich piłek potrafi marnować naprawdę sporo.

Bayern to drużyna, która kreuje nieprawdopodobnie dużo sytuacji

@mekston @NeroTFP1 @barcelonaLM @Danny Gaucho

15

@michal26 Lewy to juz bylby tu zwyzywany z 30x.

1

@michal26 To w ogóle jest dziwne. Kane w niesamowitym gazie - teraz zjazd. Z niesamowitego Musiali to też już tak niewiele zostało, chociaż tutaj akurat była kontuzja. Kimmich? Z jednego z najlepszych piłkarzy, który potrafił obskoczyć dwie pozycje - okrutny spadek formy.

Teraz pytanie, czy to wina piłkarzy, czy trenera :P

konto usunięte

2

@michal26 Genialne podanie.

1

@michal26 Akurat Kane to napastnik który marnuje bardzo mało okazji w porównaniu do takiego Haalanda albo Lewego. Dlatego tym bardziej dziwi tak fatalny występ.

3

@takisobiektos no otóż to. Napastnicy mają to do siebie, że są niesamowicie skuteczni, ale i potrafią marnować setki. Taki jest Lewy, taki jest Kane, taki i jest Haaland. Ale to finalnie do nich najwięcej sytuacji trafia i to dlatego. Dlatego śmieszy mnie ten współczynnik xG bo gówno on mówi.
@NeroTFP1 no raczej trenera :) cała drużyna gra dużo słabiej.
Btw. Wymiana Kounde na Kimmicha 1:1. Bierzemy?

1

@tristan87 setka z niczego
@kanver_ nie powiedziałbym tak. Może faktycznie marnuje mniej, ale nie mało. On po prostu dostaje kapitalne podania i ma groźniejsze sytuacje. Takich od półtora roku praktycznie nie dostaje Lewy. Haaland i Lewy częściej muszą sobie wypracowywać sytuacje bramkowe.

0

@michal26 @AlexDark00 a taki ekspert jak ty cp twierdzi?

2

@michal26 No ja bym wziął z pocałowaniem ręki. Kimmich zawsze był moim marzeniem w Barcelonie :P

1

@NeroTFP1 myślę, że to jest idealny moment na taką wymianę :) nam bardziej jest potrzebny Kimmich a im Kounde.

1

@michal26 A na co im Kounde :D

0

@michal26 Znaczy mówię o całokształcie kariery. Zawsze marnował tych sytuacji dużo mniej, jak patrzę na Sofascore.

0

@kanver_ https://www.whoscored.com/Players/29400/History/Robert-Lewandowski
https://www.whoscored.com/Players/83532/History/Harry-Kane
Lewandowski ma 3.8 strzału na 591 spotkań, a Kane ma 3.5 strzału na 466 spotkań. Taka duża różnica? A to Kane w tym sezonie ma więcej.

0

@Bagsik88 patrzyłem na statystykę big chances wasted z sofascore

0

@kanver_ To podrzuć do tego bo jak ja patrzyłem to w danym sezonie czy rozgrywkach było różnie. Czasem Kane mniej czasem Lewandowski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?