La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

1

Vitality po kompromitacji na IEM Katowice mocno rozdrażnione i narazie przejeżdża się po rywalach. ZywOo co się odpalił, na dwóch mapach 49-10 staty :o
Widać właśnie zmianę stylu, wydaje mi się, se postawili w głównej mierze na skilla, a odpuścili trochę zagrania taktyczne i jak narazie to przynosi skutek. ZywOo dostał wolną rękę, wychodzi i kasuje rywala, bez żadnych kalkulacji. Tłamszą przeciwników. Szkoda, że nie trafili na Spirit i zobaczyliśmy bezpośredni pojedynek z Donkiem, który wczoraj na Australia zagrał słabo.

A polskie Ence dzisiaj na Gamer Legion, w składzie którego Snax. Ten mecz o 13

1

@mrboom choć Vitality nie trafiło na nikogo 'poważnego', heroic dalej w przebudowie i to nie to samo heroic co pół roku temu, gamerlegion no umówmy się też szałowi nie są, dzisiaj c9 więc też niby szału nie ma bo mimo, że paka bardzo dobra to nie grają niczego specjalnego, ale to ruski więc może się wydarzyć wszystko

a zywoo może wywali formę jeszcze bardziej jak widzi, że ma takiego donka za rywala i może mu to trochę podrażni ego, poza tym s1mple wraca na jeden turniej za miesiąc także będzie ciekawie ;)

1

@ranger3120 to jest to Heroic, które wywaliło ich z IEM-a, a teraz dostali bęcki konkretne. Nie wykorzystywali w pełni potencjału swojej największej armaty. To jest jak z Messim na boisku, dasz mu wolną rękę to Ci odpłaci.
Co do rywalizacji z donkiem, pełna zgoda, mam nadzieję, że tak właśnie będzie. I tak jak nie lubię Apexa więc mi to Vitality było bardziej na nie, tak w takim pojedynku z ruskimi, belylbym za ZywOo i jego teamem.

1

@mrboom jednak porównując obecny roster heroic a to co było pół roku temu to dwa różne światy, ale może kwestia czasu i będą chłopy coś grać, fajnie, że ugrali wtedy na to vitality, zresztą nie da się wiecznie wygrywać, wczoraj już spirit miało pierwsze problemy na astralis na vertigo ale ostatecznie i tak wybrnęli

1

@ranger3120 tym bardziej właśnie dziwił fakt, że Vitality, zespół top1 dostał na dziurę od Ence i Heroic, gdzie to były świeże ekipy

Po tym się poznaje klasowe zespoły, nie idzie, a i tak wygrywaszZ Zobaczymy co pokażą, bo trochę za wcześnie na jakieś wyroki typu #SpiritEra itp;)

1

@mrboom nowe rostery, zatem nie wiadomo czego się spodziewać :D ale zobaczymy co będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?