La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

0

Neymar: Atmosfera w PSG była świetna, jednak pewnego dnia EGO pewnego Francuza (czyt.) Mbappe zaczeło puść atmosferę w drużynie.

Mówi to gość, który odchodząc z Barcy pobił się na treningu z Semedo i zostawił za sobą kupę gnoju dla kupy siana, które otrzymał w PSG... Hipokryzja totalna moim zdaniem.

konto usunięte

3

@AmigoBlancos Jakieś źródło tej wypowiedzi.

5

@AmigoBlancos co to zmienia? hipokryta nie może powiedzieć, że ktoś inny jest narcystyczny i ma wysokie ego?

0

@AmigoBlancos a ja bym spojrzał na to trochę inaczej. Jeżeli głupek, mówi o kimś, że jest głupi, to musi być mega głupi. Jeśli Neymar tak faktycznie powiedział i jest to prawda, to Kylian serio musi mieć to ego wywalone w kosmos, a trochę tak to wygląda

Z drugiej strony, Neymar odszedł z Barcelony, bo chciał być gwiazdą, wyjść z cienia, a w PSG to Mbappe był numerem 1. Tak był traktowany przez władze klubu przynajmniej

0

@mrboom
Jeśli Mbappe dołączy do Realu to moim zdaniem rozwali system. Chociaż z drugiej strony to samo myślałem o transferach, gdy przychodził Kaká i Hazard. To dwa największe rozczarowania transferowe dekady, tylko że im przeszkodziły urazy w dużym stopniu. To one naznaczyły ich przygodę z Realem Madryt.

0

@AmigoBlancos może o Dembele chodzi;)

0

@AmigoBlancos nie wiadomo voni on grają na tym samej pozycji a vini nie potrafi grać gdzie indziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?