La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1801 Culés

3

Do tej pory, chcąc opisać jaki to był piłkarz, nasuwało mi się najczęściej "tego się nie da opisać" albo "brak słów
Kiedyś chciałem opisać siostrzenicy kim był Ronaldinho i mi przyszło do głowy:
-Widzisz te puzzle na półce?
-Widzę
-Ronaldinho by ci je podał do ręki kopiąc w nie piłką;)

Dziś mam jeszcze inną opcję:
Niech ktoś zagra jeden mecz w takim stylu i na tym poziomie, a mu przyznam złotą piłkę

To nie był konwencjonalny piłkarz żeby się go dało konwencjonalnie opisać

Ktoś powie "MAGIK". Dla mnie to wciąż za mało powiedziane

1

@jakub1906
Oglądałem go w Barcy i myślałem sobie. ''Kuwa to niemożliwe, że można tak ośmieszać rywali'' - Ronaldinho to jedna z najbardziej nostalgicznych postaci w piłce w XXI wieku.

1

@jakub1906 Neymar miał sporo meczów na poziomie Ronaldinho w nie gorszym stylu, więc powinien kilka/kilkanaście Złotych Piłek otrzymać ;P

1

@jakub1906 Nikt nie dał mi tyle radości, ile ten piłkarz. Nikogo tak bardzo nie podziwiałem, jak tego Brazylijczyka. To on sprawiał, że łapałem się za głowę. Nikt nie miał w swojej grze tak wiele uśmiechu i magii, a co najważniejsze - żaden inny piłkarz nie robił tego z tak wielką łatwością. Patrzyłeś na Ronaldinho i miałeś wrażenie, że robi to od niechcenia, byle jak, a to było coś cudownego.

Gdybym miał wybrać piłkarza, którego jeszcze raz chciałbym zobaczyć w szczycie formy, to bezapelacyjnie byłby to Ronaldinho.

To człowiek, który uczynił Barcę ponownie wielką.


1

@NeroTFP1 Pamiętam jak strzelił tego gola, przez chwile się zawiesiłem i sobie myślałem co się stało i skąd ta piłka się wzięła w siatce.

0

@AmigoBlancos nie jedna, JEDYNA;)
@insp1re chcesz mi powiedzieć że kiedykolwiek się zbliżył do tego poziomu? :D to że był joga bonito nie ma nic wspólnego z tym, że miał jakikolwiek podjazd do Ronaldinho. Ronaldinho- długo długo nic... Neymar-klasa sama w sobie, też długo długo nic ale nie był nawet w połowie Ronnim


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?