La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

1

5

@draxidox Raczej jak już to lewica. Przecież ewidentnie jest tam ich ulubiony symbol.

1

@Kazragore niee, to konfiarze

0

@draxidox Ogólnie protest w słusznej sprawie zaczyna przeradzać się w szambo, przez prorosyjskich sympatyków. Miało chodzić o równe traktowanie produktów polskich i o sprzeciw dla tańszych i słabszych jakościowo produktów ukraińskich, które zalewają rynek. Postulaty są słuszne, ale minęło parę dni, a tu słychać na granicy hasła nawołujące do "wy***** Ukraińców" z kraju (część rolników chyba zapomina kto u nich zapierdziela na polu sezonowo), dwóch największych prorosyjskich propagandystów Sykulski i Panasiuk lansują się na tle strajkujących. Szczytem głupoty było blokowanie karetki, czy ten debil w amerykańskim ciągniku, za unijne dotacje z zawieszoną sowiecką szmatą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?