La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1651 Culés

0

Można na ten mecz patrzeć z dwóch stron. Trudny teren remis i rewanż u siebie na plus dla Barcy. Natomiast to jak wyglądało Napoli przez 70 minut meczu pozwalało ich dobić bramka na 2-0 i zabić dwumecz. A tak sami podłączyli do respiratora Napoli i dali tlen na rewanż tym remisem. Na 100% większość czuje niesmak. Bo rewanż mógł być o wiele łatwiejszy.

0

@AmigoBlancos Trudny teren? przecież Napoli jest tragiczne, najsłabszy zespół na który mogliśmy trafić. Byli od nas słabi a i tak wyciągnęli wynik ponad stan, nie mamy co tu doceniać.

1

@Arden
Dziwię się, że Barca nie ruszyła po drugiego gola. Już Real w fazie grupowej pokazał słabości Napoli w defensywie. Strzelił im w dwumeczu 7 bramek. Tak faza grupowa to nie to samo co 1/8 LM, ale obnażyli ich defensywę. Sam Bellingham z tego co pamiętam przebiegł pół boiska z piłką kompletnie nie mogli Anglika zatrzymać i wpakował im bramkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?