La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

A jakby tak Osimhen pobiegł i się przewrócił to co karny dla Napoli? Bo takie łapanie za koszulke to raczej nie wypada xD

0

@takisobiektos takich lapan za koszulkę masz z 50 w meczu
Przy każdym stałym fragmencie gry się tak ciągną

0

@takisobiektos Ja tutaj widzę duży impet ręką Osimhena i faul. Wczoraj transmisje nie przyjrzały się tej powtórce, VAR nie reagował a myślę, że to mógł być faul.

1

@Kubsoleon Po prostu Osimhen zagrał w grę w obrońców Barcy, którzy przez cały mecz go popychali łapali itd.

0

@takisobiektos ale tak gra każdy obrońca praktycznie. Zobacz jak Lewy jest poniewierany przez rywali. I co? I nikt nie mówi o tym, tylko ciśnie z niego bekę, że jest słaby i niewidoczny.

0

@takisobiektos Nadal to nie jest to samo co zrobił Osimhen.

2

@mrboom No to Osimhen nie dal sie poniewierać i co? To nie jest faul tylko walka fizyczna i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?