La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

16

Gdyby ktoś w latach 2008-12 powiedział wam że w przyszłości Polak rodak będzie miał w LM 93 bramki i więcej będą mieć tylko Ronaldo i Messi to kto by wam uwierzył?

Chyba każdy by pomyślał że człowiek chory psychicznie przy takim stwierdzeniu xD

Więc doceniajmy że najlepszy polski piłkarz w historii gra w Barcy zamiast go wyzywać od drewniaków :)

(Robert do wakacji 2012 miał w LM raptem 1 gola)

4

@Herato W 2008 roku,to Robert w Lechu Poznań zapowiadał się na solidnego grajka Ekstraklasowego,może kiedyś króla strzelców naszej cudownej ligi piłkarskiej.

6

@Herato Nie uwierzyłbym chyba. Wtedy żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazywały na to, że z takim zjawiskiem będziemy mieli do czynienia. Niewyobrażalne.

A gdyby ktoś wtedy powiedział Ci, że taki zawodnik będzie wyzywany od drewna, uwierzyłbyś?

2

@Herato to jest coś kosmicznego, że z polskiej myśli szkoleniowej powstał taki grajek jak Robert Lewandowski.

2

@kanver_ Franek Smuda uczynił cuda,a później Jacek Zieliński Pierwszy.

1

@Herato Mirek Trzeciak na pewno nie podejrzewał. To Aruabarena miał tyle bramek nastrzelać.

1

@Herato ja bym uwierzył, bo wtedy mój stary miał swój prime, tylko ta cholerna kontuzja..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?