La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

0

Patrząc jaki gramy syf w tym sezonie + to co sędziowie robią w meczach realu strata wcale nie jest taka duża..
Jakby nie te wpadki np z Granadą, -8, u białych coraz więcej kontuzji człowiek zaczyna sobie robić nadzieję :D

3

@jedrek7000 sędziowie nie pozwolą im stracić Majstra.. Ten sezon to jawny wałek.

1

@Messibestplayerintheworld My sami sobie nie pozwalamy ;D

0

@jedrek7000 generalnie y
Trzeba grac swoje.A będzie to będzie są sędziowie tv madryt itp....

0

@jedrek7000 wiesz co, każdy klub potrafi głupio tracić punkty. I każdy klub je traci. Na tym polega liga, by stracić ich mniej niż inni. Uwielbiam jak ktoś jakbuje albo gdybuje. Coś takiego jest pozbawione sensu.

0

@VegetaPolska Nie miałoby to sensu jakbym patrzył na drużyny z jakimi będziemy grać bo z każdym można stracić punkty..
Real zostaje bez napastnika niech stracą raz punkty a my jakimś cudem wygramy klasyk i robi się gorąco :D

0

@jedrek7000 ale napisałeś "jakby nie te wpadki z Granada..." I tak dalej. Czyli wyliczasz mecze w których Barcelona dała dupy. Ale każdy klub takie coś może wyliczać. Nie tylko Barcelona. Real w meczach z Rayo stracił łącznie 4 pkt. I to bardzo głupio bo wystarczyło podkręcić tempo. Dodajmy do tego 2 pkt z Atletico gdzie stracili w końcówce meczu. Razem masz 6 pkt. 8+6 to jest 14. Mogło się to potoczyć w drugą stronę? No mogło, ale się nie potoczyło i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?