La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

1

Czego oczekuje kibic Barcy od każdego nowego trener ?
1. Świetnego stylu gry.
2. W każdym meczu 3 pkt.
3. Co najmniej 5 bramek strzelonych i zero straconych.
4. Świetnego rozwijania piłkarzy.
5. Wygrania 3 pucharów - LM,La Liga, PK.
6. Zdominowania Realu Madryt w każdym meczu.
7. Wyboru składu, taki jaki im pasuje.
Itd,itd.

Czy ktoś jest tutaj kto trzeźwo myśli? Tak nie będzie. Każdy trener potrzebuje czasu na zbudowanie drużyny. Patrzcie na Artete w Arsenalu i chociażby Kloppa w Liverpoolu. Przecież taki Klopp nie stworzył drużyny w jeden sezon. Dlatego trzeba sobie zadać pytanie - czy każdy trener w Barcelonie dostanie sezon, albo 2 na utworzenie machiny niszczącej, żeby kibic Barcy był zadowolony? Jako świadomy kibic wiem, że potrzeba lat i nudzą mnie płaczki co są tutaj na stronie i chcą wszystkiego na raz.

4

@ArcziArtt prawda, jednak przyda się widzieć przynajmniej progres zespołu, względem poprzedniego sezonu mamy regres.

0

@Messibestplayerintheworld trzeba patrzeć też na to z drugiej strony - inne kluby zrobiły progres :) Zobaczymy co będzie przy nowym trenerze, ale na pewno trzeba mu dać czas na długofalowy projekt.

1

@ArcziArtt prawda. Nie od razu Kraków zbudowano.

1

@Messibestplayerintheworld jak się cieszę, że już są tutaj 2 osoby, które używają mózgu :)

0

@ArcziArtt Coś ci się ubzdurało. Nie ma tu nikogo kto oczekuje wszystkiego tego, co napisałeś.

0

@Pawlak1992 chyba za krótko jesteś na tej stronie, albo tego nie dostrzegasz.

0

@ArcziArtt Jestem na tej stronie 4 lata dłużej niż ty i nie było tu ani jednego komentarza w którym ktoś by oczekiwał od nowego trenera, że w swoim pierwszym sezonie zdobędzie potrójną koronę, będzie wygrywał wszystkie mecze i to różnicą 5 goli i zdominuje Real w każdym meczu. Tego nikt nie oczekiwał nawet w czasach gdy byliśmy na szczycie, bo nawet Barcelona Guardioli nie była aż tak dobra aby spełnić wszystkie te punkty. Nie dość, że nie ma tu ani jednej osoby, która tyle oczekuje, to ty jeszcze próbujesz wmówić, że takie osoby tworzą większość tego portalu, bo szukasz kogoś, kto tak nie myśli. Masz urojenia.

0

@Pawlak1992 masz downa? Uważasz, że te pkt, które podałem to 1:1 oczekiwania?

0

@ArcziArtt Downem to ty jesteś, pajacu. Nie ja tak uważam, tylko ty tak uważasz. Sam napisałeś czego oczekuje kibic Barcelony i wymieniłeś to wszystko w punktach, a teraz twierdzisz, że jednak tego nie oczekuje. To zdecyduj się, bo nie dość że masz urojenia, to jeszcze robisz z siebie idiotę. Zaraz cię w kaftan zawiną i do czubków wyślą, tam gdzie twoje miejsce.

0

@Pawlak1992 ten Pawlak, to idealnie do Ciebie pasuje. Zacznij czytać głąbie kapuściany ze zrozumieniem.

0

@ArcziArtt Nie odwracaj kota ogonem twierdząc, że niby ja nie umiem czytać ze zrozumieniem. Wyszedłeś na idiotę bo uroiłeś sobie że wszyscy tu oczekują od nowego trenera Barcelony, że od razu będzie dokonywał z tą drużyną wielkich rzeczy. Tymczasem prawda jest taka, że większość ludzi już dawno pogodziła się z tym, że w obecnej sytuacji finansowej Barcelony jeszcze długo nam przyjdzie czekać na sukcesy, a od nowego trenera oczekują głównie tego, aby piłkarze zaczęli w końcu biegać i walczyć oraz zwyczajnie przestali się kompromitować.

0

@Pawlak1992 jesteś jakiś niezrównoważony psychicznie… Chłopie, zastanów się nad sobą, bo najwidoczniej coś nie tak z Tobą… Jeśli potrzebujesz pomocy, to śmiało, możesz napisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?