La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0

Sprzedaż ter Stegena za 100 - 120 mln Euro do Arabii. Tak czy nie?

Z jednej strony fajnie byłoby podreperować budżet, za połowę tej kwoty już można by kupić jakiegoś bramkarza wysokiej klasy. Jednak z pewnością żaden bramkarz nie będzie 1:1 zamiennikiem dla Niemca. W dodatku to nasz kapitan (nie liczę Roberto, który robi OUT po sezonie). No i jest już legendą tego klubu, gdzie może jeszcze przez kilka ładnych lat grać na najwyższym poziomie.

Zapraszam do dyskusji.

0

@TR3YWAY 120 milionów i kupujemy 1 do 1 Tobiasza.

konto usunięte

0

@TR3YWAY Nie. Zamykam.

0

@tristan87 Daj się wypowiedzieć innym. Otwieram.

konto usunięte

1

@TR3YWAY Jak ktoś da za MTS 120 mln euro to nawet nie ma się nad czym zastanawiać tylko żeby później najważniejszym kryterium nie była gra nogami a to jak broni ;)

0

@TR3YWAY z pocałowaniem ręki tylko nwm kogo by można kupić bo chyba brak alternatyw

0

@Cvzx Mike Maignan :D

0

@Cvzx Polaka rodaka Bułkę

konto usunięte

0

@TR3YWAY Simon lub Soria za niego i git

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?