- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1883 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1883 Culés
4
Oj tam, kto by się przejmował?
6
@bartas97 to nie jest "roja directa"
3
@MesQueUnClub96
Aha, a w drugą stronę byłaby? Wtedy ArchivoVAR miałoby rację? xD
0
@bartas97 A w drugą stronę też wrzucisz?
2
@jaras121
Ale co mam wrzucić? Że sędzia poprawnie anulował bramkę Realu? No tak, zgadzam się z tym :P
1
@bartas97 Dla mnie błąd sędziego. Ale błedów na Waszą korzyśc nie widzialem zebys wrzucał.
No i ten portal na ktory sie powolujesz wskazuje ze to Wy jestescie najwiekszm beneficjentem pomyłek sedziowskich :) Wiec o co płacz?
0
@bartas97 Nie jak Vini wchodzi wślizgiem a druga noga ciągnie specjalnie po łydce przeciwnika. Uciekło czy nie chciałeś wiedzieć?
0
@PatrykBarca
Przecież ja nie płaczę. Zazwyczaj błędy na naszą korzyść są wrzucane tutaj bardzo szybko, więc nie wrzucam kolejnych postów (bo błędów na niekorzyść Realu akurat nikt nie wrzuca).
Ale często się do nich odnoszę i pisze swoje zdanie, które w większości pokrywa się z analizą ArchivoVAR
Przed chwilą wrzucili też analizę gola Realu. Uznali, że Rudiger nie brał najmniejszego udziału w akcji, ale tutaj akurat chyba nikt nie miał wątpliwości, więc to raczej nie kontrowersja
0
@bartas97 a jak Vini tak wszedł w El Nesyriego?
1
@ObiwanKenobi Nie zauważył albo nie chciał widzieć.
0
@bartas97 nie wiem, ale to nie jest czerwo
0
@ObiwanKenobi @jaras121
Kojarzę sytuacje, ale nie pamiętam, czy trafił najpierw w piłkę czy nie. Jeżeli w ogóle nie trafił w piłkę, no to czerwoną mógł/powinien pokazać. Może ArchivoVAR przeanalizuje
0
@bartas97 trafił w piłkę potem się przejechał korkami i był aut dla Sevilli
0
@bartas97
A tutaj to co to było?
https://pbs.twimg.com/media/GHN1JinXUAA2mng?format=jpg&name=900x900
0
@norbi77
A Vini nie trafił tutaj wcześniej w piłkę? Bo domyślam się, że stopklatka dobrana celowo, że piłki nie widać. Jeżeli nie trafił, to klarowna czerwona, ale coś mi się wydaje, że on tam piłkę na aut wybił.
0
@bartas97
Obrońca Sevilli tez trafił w piłkę na początku.
0
@norbi77
W takim razie szkoda, że nie ma krótkich urywków Video, bo łatwiej byłoby ocenić intencjonalność i impet
0
@bartas97 a co za różnica czy trafił w piłkę?
0
@ObiwanKenobi
No cóż. Bardzo, bardzo znacząca według przepisów gry w piłkę nożną.
0
@bartas97 przypomnisz ten przepis bo jak kojarzę w przypadku niebezpiecznego zagrania trafienie w piłkę nie jest okolicznością łagodzącą