La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

0

Rudiger nie ma czerwonej kartki, Joselu z żółtą a Bellingham czerwona za słowa "to pieprzony gol". Wiadomo już że będzie według mnie odwołanie i według mnie, anulują czerwoną kartę.

7

@VegetaPolska Vegeta jakbycie przegrali po raz drugi z Xavim mistrza to chyba klub do usunięcia

9

@Encore To się nie wydarzy, ale chyba bym się posikał ze śmiechu jakby Barcelona jeszcze ogarnęła mistrza w tym sezonie. Jedno z największych frajerstw XXI wieku.

9

@VegetaPolska Jak anulują to będzie śmiech na sali.
Roque nie odwołali kartki mimo że to on prędzej był faulowany.

0

@Encore na waszym miejscu to skupilbym się na Bilbao. Oni są dużo lepsi niż Valencia. Będą grać o ligę mistrzów. Puchar króla im tego nie daje więc spodziewajcie się potężnych problemów

3

@VegetaPolska anulują dwa gole Valencii xd

1

@macio_944 Futbol uczy pokory ale no raczej bez szans tzn zobacz terminarz Barcy to sa tam ciezary

4

@VegetaPolska "Wiadomo już że będzie według mnie odwołanie i według mnie, anulują czerwoną kartę."
I dadzą ją sędziemu. Tak będzie. Przydałoby się jeszcze coś z Viniciusem i Negreirą, ale to już wasza TV poradzi sobie sama.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?