La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

8

Dlaczego mi nie szkoda Realu?
Bo jak sędziowie popełniali inne błędy na ich korzyść -

to wszystko było zwalane na "sędzia miał prawo" ; "interpretacja" - gol Viniciusa RĘKĄ? Łeee tam, wciśniemy kit że bark. Symulka pod karnego? Łee, BYŁ KONTANT, Gol po ewidentnym, niepodważalnym spalonym? Sędziowie mylą się w obie strony itp. itd.

Obrzydliwy klub, z obrzydliwą telewizją i jeszcze obrzydliwszymi kibicami.

konto usunięte

2

@okiemtypera_lucaxx95 najlepsze że w tym meczu błędem sędziego było to że skończył ten mecz za późno i to o ponad minutę, więc płączu białych nie rozumiem :P

0

@Explode jakie za późno? W czasie doliczonym był var. Zgodnie z przepisami, tym co mówią eksperci to sędzia ma obowiązek dodać doliczony czas do doliczonego czasu

1

@VegetaPolska a jak w doliczonym czasie bramkarze wznawiają gre z "piatki" po 40-50 sec to też w przepisach jest żeby doliczyć coś do doliczonego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?