La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

0

@FcPortoFan1999 Lech teraz dopiero na deskach. 2:0 to jeszcze nie ten stan. Chociaż 3:0 to również niebezpieczny wynik - jak sam Lech się przekonał.

0

@Dari0G Teraz,to mają prawdziwe Deja Vu ze Szczecina.

0

@FcPortoFan1999 Biedny Rumak, kibice go zniszczą. Jeśli wynik się utrzyma, to Rutkowski powinien wyjść i powiedzieć, że stali się średniakiem. Jak widać pomaga. Tyle, że to raczej niemożliwe, bo tam jest jakieś bezustanne mistyczne przeświadczenie o własnej wyjątkowości. Brakuje pokory.

0

@Dari0G W jakim celu został tutaj Rumak zatrudniony? Tylko po to aby zagrzać miejsce Skorży?

0

@FcPortoFan1999 Wg lechowej wiary "po taniości", czyli wg kryterium, które często stosują włodarze tego klubu zdaniem kibiców.

1

@Dari0G To po taniości,powalczą z Legią o 4 miejsce o ile nie wypadną z czwórki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?