La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1333 Culés

19

Po tym co nasze gwiazdy odwaliło wczoraj w doliczonym czasie, to ja nie potrafię tego ogarnąć. Tym piłkarzą już na łeb weszło klepanie do najbliższego z lewej do prawej, ze ja mam wrażenie ze oni nie chcieli tego wygrać. Niech zarząd pójdzie po rozum do głowy i zatrudni kogoś bez naszego mitycznego DNA, bo to jest coś co obecnie zabija ten klub.

Jeszcze dodam, ze po obejrzeniu Manchester Derby a później włączeniem naszych asów to człowiek się czuje jakby totalnie inny sport oglądał, DRAMAT!

8

@ObiektywnyKibic121 No tego DNA to u nas nie widać już i tak. Gramy jak klubu z dołu tabeli mając Dobrych/ Bardzo Dobrych zawodników..

2

@ObiektywnyKibic121 Wczoraj to się oglądało jak reprezentację Polski na mundialu. W ataku to może ze 2 razy byliśmy więcej niż 4-ma zawodnikami.

0

@ObiektywnyKibic121 niech le wróci. Wtedy dopiero zobaczycie klepanie dla klepania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?