La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

12

Już w najbliższy weekend czeka nas drugie GP w tym sezonie - tym razem czas na tor Jeddah w Arabii Saudyjskiej.

Jest to najszybszy tor uliczny na świecie, gdzie średnia prędkość oscyluje wokół 250km/h. GP na tym torze będzie rozgrywane po raz 4. Tor o innej charakterystyce niż Bahrajn, a co więcej dużo wyższe temperatury są oczekiwane w Arabii. Ciekawie będzie zobaczyć czy układ sił będzie podobny czy jednak będą ekipy które tutaj poradzą sobie lepiej.

Dotychczas po jednej wygranej w Arabii zanotowali:

Lewis Hamilton, Max Verstappen i Sergio Perez.

Pole Position wygrywali tutaj na razie tylko Lewis Hamilton (1x) oraz Sergio Perez (2x).

@MesQueUnClub96 @Encore @against_modern_football @Kessie @kewin @Popitek12 @Pawlik321 @michal26 @MichuZ44 @Bykunn

2

@mekston pamiętajmy że weekend wyścigowy znowu jest od czwartku do soboty

2

@budel17 zgadza się

Tutaj też tor mimo wyższych temperatur to jednak tor aż tak nie zżera opon.

Najpewniej jazda na 1 pit stop (chyba że wjadą tematy SC).

Ogólnie konfiguracja toru, tor uliczny i bliskość ścian sprawiają, że tor ma potencjał na chaotyczne wyścigi. Jasne sezon temu było relatywnie spokojnie, ale kto wie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?