- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
0
Popełniłem jeden post na ten temat, ale dość daleko i nadszedł czas finalnej decyzji, nie mogę się zdecydować :( Więc pozwolę sobie jeszcze jeden post popełnić.
https://www.x-kom.pl/p/1106926-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-4070-ti-tuf-gaming-12gb-gddr6x.html#Specyfikacja
https://www.x-kom.pl/p/1194445-karta-graficzna-nvidia-msi-geforce-rtx-4070-ti-ventus-3x-e1-oc-12gb-gddr6x.html#Specyfikacja
https://www.x-kom.pl/p/1210047-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-4070-super-windforce-oc-12gb-gddr6x.html#Specyfikacja
Ludzie pisali, że duża przepaść cenowa i nie tak wielka jakość między 1 a 3 linkiem. Chociaż w porównywarkach jakichś wychodzi po 20-30 % w większości parametrów.
A co byście powiedzieli na link nr 2? Wydaje się, że ma identyczne parametry co link nr 1, oprócz 1 gniazda hdmi mniej, a jest już parę stówek mniej. Wydaje się najlepszą opcją, chociaż jakoś do asusa mam większe zaufanie. Co wydaje Wam się tutaj najlepsza patrząc na proporcjonalność cena/jakość?
0
@Fantastyczny Chłopiec Nie znam się na tym ale wzorem la rambli się wypowiem, a więc: TAK.
0
@Bobo25
Jest odpowiedź, to może ktoś się zainteresuje, także dzięki za wsparcie :v
0
@Fantastyczny Chłopiec zawsze do usług, polecam się.
1
@Fantastyczny Chłopiec 20-30% wychodzi jak zestawi się zwykłego 4070 z Ti a tam masz wersję Super więc będzie to różnica 10-15% na benchmarkach.
Z MSI powinno być ok, chociaż też ludzie piszą na forum pclab o tych kartach, trafiłem na wątek 16 stronnicowy. Jak Ci stricte zależy na kartach z tego modelu i bardzo mocno na większej wydajności to możesz wziąć Ti, ale nie będzie to znacząco duży przeskok w porównaniu z modelem super tego rtx 4070.
0
@negreanu
Aj źle spojrzałem. Możesz podrzucić>? Z chęcią poczytam, ja trafiłem na jakiś 2 stronnicowy wątek.
W gruncie rzeczy, różnica 860 zł i zyskuje 10/15 %. Czego za bardzo nie będzie odczuć.
Patrząc może pod kontem jakiegoś gta 6 się może te paręnaście procent przydać za te 2/3 lata bardziej, żeby mi ładnie wyglądało. I patrząc, że mam monitor 4 k to chyba czym więcej mocy w karcie tym mniej się będzie dławić?
1
@Fantastyczny Chłopiec Tutaj:
https://forum.pclab.pl/topic/1365031-rtx-4070-jaki-najlepszy-model-wybra%C4%87-od-producenta/page/16/#comments
Tyle, że też część postów jest z pytaniami w tym parę ostatnich.
Do grafiki 4K z tego co czytałem o tych kartach ogólnie to nie są jakoś mocno dobre.