La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 703 Culés

3

#nikogo

Ostatnio sporo jadłem pizz neapolitańskich, czy ogólnie porządniejszych z różnych pizzerii, czy restauracji i powiem Wam, że dziś nastąpił przełom: kupiłem sobie ketchup Tortex Pikantny, a jutro dokupię do tego jakąś Pizzę Giuseppe, czy inną Felicianę i się w końcu porządnie upodlę tak jak to kiedyś bywało. Chodzą za mną te smaki już od dawna i w końcu postanowiłem zrobić poważny i mądry krok w życiu. W końcu jestem z siebie dumny.

1

@macio_944 Ja dzisiaj zamówilem sobie pizze z restauracji która jest niedaleko mnie ale podeszwa okropna a szkoda bo np pierogi juz były super.

1

@macio_944 Ja z takich gotowców wolę tą lodówkową Donatello z Biedronki. Dokładam jeszcze mozzarelli i wjeżdża fajnie.

0

@Encore U mnie było b. ciężko o dobrą pizzę, taką jaką lubię, czyli neapolitańską. Ale ostatnio otworzyły się dwie knajpy, które nieco zaspokajają ochotę na taką pizzę, bo robią pizzę typowo włoską, z włoskimi dodatkami etc.

1

@macio_944 Tortex pikantny? TOP. Smak kiełbasy u babci :)

1

@Kgorecki2500 Ja uwielbiam, choć wiem, że to chemia i zwykle kupuję jakiś Develey Premium czy coś o lepszym składzie. Ale w końcu musiałem sobie przypomnieć ten smak :)

1

@macio_944 A muszę przeczytać co on ma w składzie ale z tego co kojarzę to oprócz tego, że on chyba na przecierze a nie świeżych pomidorach robiony to składu tragicznego chyba nie ma o dziwo :P Ale mogę się mylić bo nie zapamiętuję rekreacyjnie składów ketchupów xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?