La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

3

Patrząc ze druzyna ma takiego zawodnika mozna by pomyslec ze Dallas jest w top3 konferencji a fakty są takie że biją się o play-in.Kolejny słabiutki mecz z Indianą i przegrany u siebie.


konto usunięte

0

@Encore no tylko że to nie jest wina Luki

1

@Encore jeśli w kosza gdzie znaczenie pojedynczego zawodnika jest jeszcze większe niż w piłce masz taką sytuację, to tym bardziej w piłce trzeba to brać pod uwagę przy ocenie danego gracza.

0

@MesQueUnClub96 A czy ja napisalem ze to wina Luki dodi

0

@Encore Problemem Mavs jest to, że tam nie ma DRUŻYNY. Jest zbieranina grajków. I tak jak powiedział dość niedawno Grant Williams - tam jest jeden zawodnik na piłce i koniec tematu. Nie ma dzielenia się piłka.
Doncić jest 6 sezon w lidze i jego największym osiagnieciem jest finał Konferencji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?